Senaste resultat

BVH Verket Jenteturnering 2019 börjar
Slut
19/10

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
19100222 lö 19/10 17:40 lö 19/10 A-hallen 2 J EL-IB Sluttspill Final BVH Verket innebandy Rød 2 - 1 BVH Verket innebandy Blå    
19100420 lö 19/10 17:20 lö 19/10 A-hallen 1 J12/13 Sluttspill Final Østensjø Devils 5 - 6 BMIL    
19100421 lö 19/10 17:40 lö 19/10 A-hallen 1 J14/15 Sluttspill Final Sveiva Rød 8 - 2 Tunet IBK Rød    
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
19100122 lö 19/10 17:20 lö 19/10 B-hallen 1 J10/11 Grp A Nittedal Wo... - Rødhette Färdig Østensjø Wild    
19100221 lö 19/10 17:20 lö 19/10 A-hallen 2 J EL-IB Sluttspill Bronsmatch BVH Verket ...bandy Grønn 2 - 0 BVH Verket innebandy Hvit    
19100121 lö 19/10 17:00 lö 19/10 B-hallen 1 J10/11 Grp A GIF Fighters Färdig Sagene IF    
19100220 lö 19/10 17:00 lö 19/10 A-hallen 2 J14/15 Sluttspill Semifinal Sveiva Rød 7 - 3 BVH Verket innebandy Hvit    
19100320 lö 19/10 17:00 lö 19/10 B-hallen 2 J10/11 Grp A BMIL Färdig Nittedal Wo...- Lille ulv    
19100419 lö 19/10 17:00 lö 19/10 A-hallen 1 J14/15 Sluttspill Semifinal Sveiva Sort 4 - 5 Tunet IBK Rød    
19100120 lö 19/10 16:40 lö 19/10 B-hallen 1 J10/11 Grp A BVH Verket Innebandy Färdig Nittedal Wo... - Rødhette    
19100219 lö 19/10 16:40 lö 19/10 A-hallen 2 J12/13 Sluttspill Semifinal Østensjø Devils 6 - 5 Strømmen IBK Grå    
19100418 lö 19/10 16:40 lö 19/10 A-hallen 1 J12/13 Sluttspill Semifinal BMIL 6 - 4 Strømmen IBK Rød    
19100119 lö 19/10 16:20 lö 19/10 B-hallen 1 J10/11 Grp A Nittedal Wo...- Lille ulv Färdig Østensjø Wild    
19100218 lö 19/10 16:20 lö 19/10 A-hallen 2 J EL-IB Sluttspill Semifinal BVH Verket innebandy Blå 6 - 1 BVH Verket innebandy Hvit    
19100319 lö 19/10 16:20 lö 19/10 B-hallen 2 J10/11 Grp A GIF Fighters Färdig BMIL    
19100118 lö 19/10 16:00 lö 19/10 B-hallen 1 J10/11 Grp A Sagene IF Färdig Nittedal Wo... - Rødhette    
19100217 lö 19/10 16:00 lö 19/10 A-hallen 2 J EL-IB Sluttspill Semifinal BVH Verket ...bandy Grønn 5 - 6 BVH Verket innebandy Rød    
19100318 lö 19/10 16:00 lö 19/10 B-hallen 2 J14/15 Sluttspill 1/4 Final Tunet IBK Rød 4 - 2 BVH Verket innebandy Blå    
19100417 lö 19/10 16:00 lö 19/10 A-hallen 1 J14/15 Sluttspill 1/4 Final Tunet IBK Gul 4 - 8 BVH Verket innebandy Hvit    
19100117 lö 19/10 15:40 lö 19/10 B-hallen 1 J10/11 Grp A BMIL Färdig BVH Verket Innebandy    
19100216 lö 19/10 15:40 lö 19/10 A-hallen 2 J14/15 Sluttspill 1/4 Final Sveiva Sort 7 - 2 Holmlia 2    
19100317 lö 19/10 15:40 lö 19/10 B-hallen 2 J10/11 Grp A Nittedal Wo...- Lille ulv Färdig GIF Fighters    
19100416 lö 19/10 15:40 lö 19/10 A-hallen 1 J14/15 Sluttspill 1/4 Final Sveiva Rød 7 - 1 Tunet IBK Lilla    
19100116 lö 19/10 15:00 lö 19/10 B-hallen 1 J10/11 Grp A Nittedal Wo... - Rødhette Färdig Nittedal Wo...- Lille ulv    
19100215 lö 19/10 15:00 lö 19/10 A-hallen 2 J12/13 Sluttspill 1/4 Final Østensjø Devils 7 - 0 BVH Verket ...ndy Rangers    
19100316 lö 19/10 15:00 lö 19/10 B-hallen 2 J10/11 Grp A Østensjø Wild Färdig Sagene IF    
19100415 lö 19/10 15:00 lö 19/10 A-hallen 1 J12/13 Sluttspill 1/4 Final GIF Fighters 5 - 6 BMIL    
19100115 lö 19/10 14:40 lö 19/10 B-hallen 1 J EL-IB Grp A BVH Verket innebandy Blå 0 - 0 BVH Verket ...bandy Grønn    
19100214 lö 19/10 14:40 lö 19/10 A-hallen 2 J12/13 Sluttspill 1/4 Final Strømmen IBK Grå 5 - 4 Grei    
19100315 lö 19/10 14:40 lö 19/10 B-hallen 2 J10/11 Grp A BVH Verket Innebandy Färdig GIF Fighters    
19100414 lö 19/10 14:40 lö 19/10 A-hallen 1 J12/13 Sluttspill 1/4 Final Strømmen IBK Rød 10 - 4 NOR 92 Innebandyklubb    
19100114 lö 19/10 14:20 lö 19/10 B-hallen 1 J EL-IB Grp A BVH Verket innebandy Rød 2 - 2 BVH Verket innebandy Hvit    
19100213 lö 19/10 14:20 lö 19/10 A-hallen 2 J14/15 Sluttspill 1/8 Final Holmlia 2 3 - 1 NOR 92 Innebandyklubb