Detta är resultaten från BVH Verket Jenteturnering 2019. Se de senaste resultaten från BVH Verket Jenteturnering 2020 här.

Jenter 10/11 (2008-2009)

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
19100408 lö 19/10 12:20 lö 19/10 A-hallen 1 J10/11 Grp A BMIL Färdig Østensjø Wild    
19100208 lö 19/10 12:20 lö 19/10 A-hallen 2 J10/11 Grp A BVH Verket Innebandy Färdig Sagene IF    
19100110 lö 19/10 13:00 lö 19/10 B-hallen 1 J10/11 Grp A Østensjø Wild Färdig BVH Verket Innebandy    
19100210 lö 19/10 13:00 lö 19/10 A-hallen 2 J10/11 Grp A GIF Fighters Färdig Nittedal Wo... - Rødhette    
19100211 lö 19/10 13:20 lö 19/10 A-hallen 2 J10/11 Grp A Sagene IF Färdig Nittedal Wo...- Lille ulv    
19100312 lö 19/10 13:40 lö 19/10 B-hallen 2 J10/11 Grp A Nittedal Wo... - Rødhette Färdig BMIL    
19100113 lö 19/10 14:00 lö 19/10 B-hallen 1 J10/11 Grp A Nittedal Wo...- Lille ulv Färdig BVH Verket Innebandy    
19100313 lö 19/10 14:00 lö 19/10 B-hallen 2 J10/11 Grp A Østensjø Wild Färdig GIF Fighters    
19100314 lö 19/10 14:20 lö 19/10 B-hallen 2 J10/11 Grp A Sagene IF Färdig BMIL    
19100315 lö 19/10 14:40 lö 19/10 B-hallen 2 J10/11 Grp A BVH Verket Innebandy Färdig GIF Fighters    
19100116 lö 19/10 15:00 lö 19/10 B-hallen 1 J10/11 Grp A Nittedal Wo... - Rødhette Färdig Nittedal Wo...- Lille ulv    
19100316 lö 19/10 15:00 lö 19/10 B-hallen 2 J10/11 Grp A Østensjø Wild Färdig Sagene IF    
19100117 lö 19/10 15:40 lö 19/10 B-hallen 1 J10/11 Grp A BMIL Färdig BVH Verket Innebandy    
19100317 lö 19/10 15:40 lö 19/10 B-hallen 2 J10/11 Grp A Nittedal Wo...- Lille ulv Färdig GIF Fighters    
19100118 lö 19/10 16:00 lö 19/10 B-hallen 1 J10/11 Grp A Sagene IF Färdig Nittedal Wo... - Rødhette    
19100119 lö 19/10 16:20 lö 19/10 B-hallen 1 J10/11 Grp A Nittedal Wo...- Lille ulv Färdig Østensjø Wild    
19100319 lö 19/10 16:20 lö 19/10 B-hallen 2 J10/11 Grp A GIF Fighters Färdig BMIL    
19100120 lö 19/10 16:40 lö 19/10 B-hallen 1 J10/11 Grp A BVH Verket Innebandy Färdig Nittedal Wo... - Rødhette    
19100121 lö 19/10 17:00 lö 19/10 B-hallen 1 J10/11 Grp A GIF Fighters Färdig Sagene IF    
19100320 lö 19/10 17:00 lö 19/10 B-hallen 2 J10/11 Grp A BMIL Färdig Nittedal Wo...- Lille ulv    
19100122 lö 19/10 17:20 lö 19/10 B-hallen 1 J10/11 Grp A Nittedal Wo... - Rødhette Färdig Østensjø Wild